Koca Koca Yalanlar Fragman

<< 2 3 45 6 >>

Koca Koca Yalanlar 12. Bölüm 2. Fragmanı Final

Yorum Yaz (1 Yorum)
Reklamlar
Tür: Komedi
Yönetmen: Osman Taşçı
Senaryo: Gül Abus
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Salı - 20:00
Koca Koca Yalanlar Oyuncuları:
Hakan Yılmaz (Ahmet) Evrim Alasya (Müjgan) Tuğçe Karabacak (Sude)
Koca Koca Yalanlar Konusu:

17 senelik evli olan Müjgan ile Ahmet'in bu mutlu evlilikten iki tane çocukları vardır. Ahmet'in bir gün muhasebesini tuttuğu bir mağazanın çalışanı Sude'ye kalbini kaptırdığını anlayan Müjgan'ın hikayesini izlemeye hazır mısınız?

Reklamlar
Yorum Yap

Koca Koca Yalanlar dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. Alis: Bu dizide cok kotu ornekler var.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Özet

Koca Koca Yalanlar Gelecek Hafta Neler Olacak? 8 Ekim Pazartesi

Ahmet 'e olan sevgisininin bitmediğini anlayan Müjgen, Ahmet'ten de gelen aramalardan cesaretlenerek onu evine gider. Eve geldiğini gören Sude ise hemen üzerine bir bornoz geçirerek Müjgan'a büyük bir oyun oynar. Ahmet'in içeride uyduğunu söyleyen Sude, Müjgan'ı yerle bir etmiştir. Müjgan'ı toparlamak yine can dostları Canan ve Müjgan'a düşer.

Koca Koca Yalanlar Gelecek Hafta Neler Olacak? 10 Eylül Pazartesi

Ahmet kendisini döven adamların Müjgan olduğunu düşünüp sinirlenir ve intikam almak için Sude ile el ele Müjgan'ın kahvaltı yaptığı Nilgün'lerin bahçesine gider. Bu durumu gören Müjgan'ın annesi Hatice ise eline aldığı bahçe hortumu ile ikisini de ıslatır ve ortalık savaş alanına döner. Ahmet ile evlenme planlarını hızlandıran Sude her zaman yeni planlar içerisindedir.

Koca Koca Yalanlar 3. Bölüm Özeti;

Ahmet'in Sude ile olan ilişkisini bitirmediğinin ispatı olan fotoğrafları görmesiyle Müjgan, Ahmet'ten boşanmaya karar verir. Ahmet eşi Müjgan'ın fotoğrafları gördüğünden habersiz şık bir restaurantta akşam yemeğine çıkarır. Müjgan'ın ise bu gecede kendisine güzel bir sürprizi olacaktır.

Koca Koca Yalanlar 3. Bölüm Özeti;
Sude ile Ahmet'i birlikte gören Müjgan kocası Ahmet'i evden kovar. Ahmet ise ne yapıp edip karısını ikna edip eve dönmenin planlarını arkadaşlarıyla birlikte yapar. Ancak Ahmet'in hatası yine Sude ile birlikte sürekli geldikleri restauranta karısını getirmesi olur. Garsonun Ahmet bey her zamankinden mi diye sorması yine ortalığı fena karıştırır.

Koca Koca Yalanlar 2. Bölüm Özeti;
Ahmet'in kendisini aldattığını öğrenen Müjgan büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Sude'nin Ahmet'in evli olduğundan habersiz olduğunu bunu öğrendiğini Ahmet'i terk edeceğini düşünen Canan ve Nilgün arkadaşlarını bu şekilde teselli etmeye çalışırlar. Ahmet içerisine düştüğü bu Aşk'tan kendisini kurtarıp ailesiyle yeniden bir araya gelmeyi başarabilecek mi? Yaşadığı bu aşk sandığı şeyin aslından bir heves olduğunu anlayabilecek mi?

Koca Koca Yalanlar 1. Bölüm Özeti;
Ahmet karısı Müjgan ile mutlu mesut evliliklerini sürdürdükleri sırada Ahmet'in mağaza çalışanı Sude'ye gönlünü kaptırmasıyla çiftin evlilikleri zor bir sınavdan geçmek üzeredir. Ahmet'in arkadaşı Şahin'in gazı ile Sude'nin peşine düşen Ahmet gözünü karartır ve Sude ile yeni bir aşka yelken açmanın yollarını aramaya başlar.